GAZU.cz | Příběh českého e-shopu

Jak to všechno začalo?

Příběh ryze českého e-shopu GAZU.cz se začal psát v roce 2021. Všichni si ještě pamatujeme dobu covidu, která s sebou přinášela mnoho strastí, ale také mnoho příležitostí. Chopili jsme se této příležitosti. Začátky nebyly lehké, to by nám nejspíše potvrdil každý člověk, který se vydal podnikat po vlastní ose. Miliony myšlenek, miliony nápadů, jak to ale všechno skloubit do funkčního celku? Bez odborníků v oboru by to šlo jenom stěží, proto jsme na přelomu roků 2021 a 2022 značně rozšířili náš tým o další členy, kteří nám v naší vizi pomáhají.

Zakládáme si především na rychlém dodání zboží, které si u nás zákazník objedná a také na tom, abychom vždy vyhověli individuálním potřebám nejenom zákazníka, ale také návštěvníka, který nákup teprve zvažuje. Pravidelně vás informujeme o novinkách na našich sociálních sítích, píšeme pro vás články plné inspirace, vymýšlíme pro vás zábavné soutěže o hodnotné ceny. Jsme rádi také za vaše podněty a připomínky, díky kterým se neustále zdokonalujeme a nové poznatky a zkušenosti přenášíme do našich služeb pro vás. Pokud byste nám chtěli cokoliv sdělit, neváhejte nám napsat na info@gazu.cz, oceníme jakoukoliv vaši zprávu.

Jaký je náš cíl a motivace?

Naše práce nás baví a naplňuje. To je pravděpodobně to nejdůležitější, co musí člověk splňovat, aby mohl svoji práci vykonávat správně. V našem týmu byste jenom marně hledali člověka, kterého práce na úrovni e-shopu nebaví. Naším cílem je vybudovat si na českém trhu jméno, vybudovat si takovou reputaci, která vyvolá v zákazníkovi jenom kladné myšlenky, díky kterým na našem e-shopu znovu nakoupí a bude šířit jeho dobré jméno dál. Na spokojenosti zákazníka nám zkrátka záleží.

Děkujeme vám za přečtení tohoto úvodu a těšíme se na další kontakt.

Projděte si naše nejoblíbenější kategorie: ⭐ Tipy na dětské zboží, plyšové koberce, mantinely do dětských postýlek nebo třeba kategorii s hrazdičkami pro nejmenší.

Nebo klikněte na následující bannery, na kterých vidíte nejoblíbenější kategorie moderních koberců, které na webu máme.

EMMA_FINAL

KOLEKCE_ATLAS_FINAL

TAP_FINAL

DELHI_FINAL

 logo-gazu-o-nas1