Kusový koberec CREAMY - listy 2 - šedý/béžový
Kód: TA1017682Související produkty
Detailní popis produktu
Kusový koberec CREAMY - listy 2 - šedý/béžový
Kvalitní moderní koberce z kolekce Creamy, byly vyrobeny speciální technikou dvouvrstvého tkaní, která vytváří atraktivní 3D efekt. Tento přístup jistě potěší i ty nejnáročnější zákazníky. Je vyrobený z polypropylenových vláken. Výška vlasu je 6 mm při průměrné hmotnosti 1260 g/m2.
Kolekce Creamy je udržována v tlumené paletě barev, která zahrnuje jemné odstíny bílé, béžové a krémové barvy s přídavkem tmavší a světle šedé. Perfektně se hodí do místností, jako je kuchyně nebo předsíň, kde rozjasní interiér a vytvoří útulnější atmosféru.
Stojí za zmínku, že koberce Viera jsou příjemné na dotek. Dále mají silný a hustý vlas, což usnadňuje jejich údržbu.
| Materiál: | Polypropylen |
| Hmotnost: | 1260 g/m2 |
| Délka vlasu: | 6 mm |
| Snadná údržba: | Ano |
✨ Náš tip: Prohlédněte si také naši nabídku moderních koberců, zejména kolekce Tap je sázkou na jistotu. Hned v závěsu je populární kolekce Maya a také perfektní kolekce Atlas, kde naleznete krásné perské a orientální vzory. Pro náročné zákazníky doporučujeme například kolekci Colorado a Dubai (orientální vzory a vysoké kvalita zpracování). Nezapomeňte také na své dětské příbuzenstvo, v nabídce máme unikátní kolekci koberců Emma Kids, které potěší každé dítě a rozzáří každý dětský pokoj.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kusové koberceKusové koberce 80x150 cm |
|---|---|
| ? Barva: | Béžová |
| Kolekce koberců: | Creamy |
| ? Délka vlasu: | 6 mm |
| Hmotnost: | 1260 g/m2 |
| Vzor: | Listy |
| Materiál: | Polypropylen |
| Tvar: | Obdélníkový |
| Poznámka: | FF21B CREAM VIERA FOZ |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Zástupce výrobce v EU : | CHEMEX" S.C WYKŁADZINY DYWANY KINGA GRABOWSKA ROMAN GRABOWSKI |
|---|---|
| Adresa zástupce v EU : | ul. Lipowa 13 26-200 Końskie |
| E-mail zástupce v EU : | sklep@dywanychemex.pl |
