Kusový koberec Maya - pruhy 1 - šedý/bílý
Kód: TA39425Související produkty
499 Kč
412 Kč
bez DPH
849 Kč
702 Kč
bez DPH
999 Kč
826 Kč
bez DPH
1 149 Kč
950 Kč
bez DPH
1 399 Kč
1 156 Kč
bez DPH
1 449 Kč
1 198 Kč
bez DPH
1 799 Kč
1 487 Kč
bez DPH
2 399 Kč
1 983 Kč
bez DPH
2 639 Kč
2 181 Kč
bez DPH
2 999 Kč
2 479 Kč
bez DPH
3 499 Kč
2 892 Kč
bez DPH
Detailní popis produktu
Kusový koberec Maya - pruhy 1 - šedý/bílý
Kvalitní moderní koberec z kolekce Maya zaujme především svou originalitou a příjemnými materiály. Je vyrobený z polypropylenových vláken. Výška vlasu je 8 mm při průměrné hmotnosti 1350 g/m2. Velmi snadná údržba. Je odolný vůči oděru i deformaci. Díky vysoké tepelné vodivosti lze koberec položit do místností s podlahovým vytápěním. Přiveďte váš interiér k dokonalosti díky moderním kobercům Maya.
| Materiál: | Polypropylen |
| Hmotnost: | 1350 g/m2 |
| Délka vlasu: | 8 mm |
| Snadná údržba: | Ano |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Koberce MayaKusové koberce 80x150 cm |
|---|---|
| ? Barva: | Šedá, Bílá |
| ? Kolekce koberců: | Maya |
| ? Délka vlasu: | Krátký vlas (6–10 mm) |
| ? Kvalita a gramáž: | Standardní kvalita (1251 – 1500 g/m²) |
| Vzor: | Pruhy |
| Materiál: | Polypropylen |
| Tvar: | Obdélníkový |
| Poznámka: | Q mix - Q542A DARK GRAY |
| Přesná výška vlasu: | 8 mm |
| Průměrná gramáž na m²: | 1350 g/m² |
Kusový koberec Maya - pruhy 1 - šedý/bílý
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Zástupce výrobce v EU : | CHEMEX" S.C WYKŁADZINY DYWANY KINGA GRABOWSKA ROMAN GRABOWSKI |
|---|---|
| Adresa zástupce v EU : | ul. Lipowa 13 26-200 Końskie |
| E-mail zástupce v EU : | sklep@dywanychemex.pl |
