Kusový koberec Palermo - abstrakt 3 - šedý
Kód: TA1020382Související produkty
Detailní popis produktu
Kusový koberec Palermo - abstrakt 3 - šedý
Kvalitní koberce z kolekce Palermo se vyznačují svými originálními vzory a hustotou vlasu. Jsou vyrobené z polyesteru. Výška vlasu je 8 mm při průměrné hmotnosti 1700 g/m2. Snadno se udržují. Jsou odolné vůči oděru a deformaci. Udělejte z vašeho interiéru ještě útulnější místo díky krásným kobercům Palermo.
| Materiál: | Polyester |
| Hmotnost: | 1700 g/m2 |
| Délka vlasu: | 8 mm |
| Snadná údržba: | Ano |
✨ Náš tip: Prohlédněte si také naši nabídku plyšových koberců, které jsou dlouhodobým bestsellerem. Mohla by vás také zajímat kolekce jednobarevných koberců. Mimo jiné doporučujeme navštívit kategorii s dětskými doplňky, na které se také specializujeme. Hodit se vám mohou i informace z našich blogových článků, které pro naše zákazníky pravidelně připravujeme.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kusové koberceKusové koberce 80x150 cm |
|---|---|
| ? Barva: | Šedá |
| Kolekce koberců: | Palermo |
| ? Délka vlasu: | 8 mm |
| Hmotnost: | 1700 g/m2 |
| Vzor: | Abstraktní |
| Materiál: | Polyester |
| Tvar: | Obdélníkový |
| Poznámka: | N327A COKME_AGRI PES_WHITE PALERMO |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Zástupce výrobce v EU : | CHEMEX" S.C WYKŁADZINY DYWANY KINGA GRABOWSKA ROMAN GRABOWSKI |
|---|---|
| Adresa zástupce v EU : | ul. Lipowa 13 26-200 Końskie |
| E-mail zástupce v EU : | sklep@dywanychemex.pl |
