Moderní koberec Goldie - abstrakt 1 - krémový/zlatý
Kód: TA1021309Související produkty
Detailní popis produktu
Moderní koberec GOLDEN - abstrakt 2 - krémový/zlatý
Krásný koberec z kolekce GOLDEN přivede vaši místnost k dokonalosti. Je vyrobený z polyesterových vláken typu Shrink. Výška vlasu až 16 mm při průměrné hmotnosti 1600 g/m2. Kusové koberce GOLDEN se vyznačují vysokou odolností proti oděru a deformaci. Snadno se udržují. Vhodné do místnosti s podlahovým vytápěním. Projděte si naši kompletní nabídku kvalitních koberců GOLDEN a vybírejte z variant.
| Materiál: | Polyester a bavlna |
| Hmotnost: | 1600 g/m2 |
| Délka vlasu: | až 16 mm |
| Snadná údržba: | Ano |
✨ Náš tip: Prohlédněte si také naši nabídku moderních koberců, zejména kolekce Tap je sázkou na jistotu. Hned v závěsu je populární kolekce Maya a také perfektní kolekce Atlas, kde naleznete krásné perské a orientální vzory. Pro náročné zákazníky doporučujeme například kolekci Colorado a Dubai (orientální vzory a vysoké kvalita zpracování). Nezapomeňte také na své dětské příbuzenstvo, v nabídce máme unikátní kolekci koberců Emma Kids, které potěší každé dítě a rozzáří každý dětský pokoj.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kusové koberceKusové koberce 80x150 cm |
|---|---|
| ? Barva: | Béžová |
| ? Kolekce koberců: | Goldie |
| ? Délka vlasu: | Střední vlas (11–20 mm) |
| ? Kvalita a gramáž: | Komfortní a husté (1501 – 1800 g/m²) |
| Vzor: | Mramor |
| Materiál: | Polyester |
| Tvar: | Obdélníkový |
| Poznámka: | MZ34D SHRNIK CREAM GOLDEN HBJ |
| Přesná výška vlasu: | 16 mm |
| Průměrná gramáž na m²: | 1600 g/m² |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Zástupce výrobce v EU : | CHEMEX" S.C WYKŁADZINY DYWANY KINGA GRABOWSKA ROMAN GRABOWSKI |
|---|---|
| Adresa zástupce v EU : | ul. Lipowa 13 26-200 Końskie |
| E-mail zástupce v EU : | sklep@dywanychemex.pl |
