Moderní koberec Květena - listy 2 - šedý
Kód: CH181951Související produkty
Detailní popis produktu
Moderní koberec Květena - listy 2 - šedý
Kolekce koberců Květena představuje stylové a vysoce praktické řešení pro milovníky přírody, které díky moderní technologii strukturálního rouna a kombinaci plochého tkaní s tradičním střihem plynule propojuje pohodlí interiéru s odolností pro venkovní využití. Tyto koberce vynikají jemnými květinovými motivy v tlumených barvách, které vnesou harmonii do obývacího pokoje i na terasu, přičemž jejich dvouúrovňový vlas vytváří unikátní prostorový efekt příjemný i pro chůzi naboso. Díky plné odolnosti vůči povětrnostním vlivům, snadné údržbě a kompatibilitě s podlahovým vytápěním jde o univerzální doplněk, který příjemně promění charakter jakékoliv místnosti, balkonu či zahrady v oázu klidu a tepla.
| Materiál: | 100% polypropylen |
| Hmotnost: | 1200-1400 g/m2 |
| Tloušťka koberce: | 4 a 8 mm |
| Snadná údržba: |
Ano, odolný i vůči počasí |
✨ Náš tip: Prohlédněte si také naši nabídku moderních koberců, zejména kolekce Tap je sázkou na jistotu. Hned v závěsu je populární kolekce Maya a také perfektní kolekce Atlas, kde naleznete krásné perské a orientální vzory. Pro náročné zákazníky doporučujeme například kolekci Colorado a Dubai (orientální vzory a vysoká kvalita zpracování). Nezapomeňte také na své dětské příbuzenstvo, v nabídce máme unikátní kolekci koberců Emma Kids, které potěší každé dítě a rozzáří každý dětský pokoj.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kusové koberce |
|---|---|
| Barva: | Šedá |
| Kolekce koberců: | Květena |
| ? Délka vlasu: | 0 mm, koberec bez vlasu, 8 mm |
| Hmotnost: | 1200 až 1400 g/m2 |
| Vzor: | Listy |
| Materiál: | 100% polypropylen |
| Tvar: | Obdélníkový |
| Poznámka: | BOTANIC 65242 Peří šedý |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
