Moderní koberec Aventura - květiny 5 - šedý/modrý
Kód: TA1013180Související produkty
Detailní popis produktu
Moderní koberec Aventura - květiny 5 - šedý/modrý
Stylový kusový koberec Aventura do vašeho interiéru i exteriéru. Je vyrobený z polypropylenových vláken. Výška vlasu je 6 mm při průměrné hmotnosti 1500 g/m2. Vyznačuje se svou praktičností. Je určený pro vnitřní i venkovní použití. Vlákna koberce Aventura jsou elastická a odolná vůči deformaci. Snadná údržba. Vybírejte z mnoha krásných vzorů kusové koberce Aventura.
| Materiál: | Polypropylen |
| Hmotnost: | 1500 g/m2 |
| Délka vlasu: | 6 mm |
| Snadná údržba: | Ano |
✨ Náš tip: Prohlédněte si také naši nabídku plyšových koberců, které jsou dlouhodobým bestsellerem. Mimo jiné doporučujeme navštívit kategorii s dětskými doplňky, na které se také specializujeme. Hodit se vám mohou i informace z našich blogových článků, které pro naše zákazníky pravidelně připravujeme.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kusové koberceKusové koberce 80x150 cm |
|---|---|
| ? Barva: | Šedá, Modrá |
| Kolekce koberců: | Aventura |
| ? Délka vlasu: | 0 mm, smyčkový vlas |
| Hmotnost: | 1500 g/m2 |
| Vzor: | Květiny |
| Materiál: | Polypropylen |
| Tvar: | Obdélníkový |
| Poznámka: | ED27A GRAY AVENTURA FEA |
| Přesná výška vlasu: | 0 mm, smyčkový vlas |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Zástupce výrobce v EU : | CHEMEX" S.C WYKŁADZINY DYWANY KINGA GRABOWSKA ROMAN GRABOWSKI |
|---|---|
| Adresa zástupce v EU : | ul. Lipowa 13 26-200 Końskie |
| E-mail zástupce v EU : | sklep@dywanychemex.pl |
