Moderní koberec SOHO - modrý
Kód: TA48082Související produkty
Detailní popis produktu
Moderní koberec SOHO - modrý
Moderní kulatý koberec typu SHAGGY. Dlouhá zapletená umělá vlákna. Antialergické vlastnosti. Nákupem vyřešíte současně několik věcí. Díky našim cenám ušetříte peníze a zároveň získáte do domácnosti hezký huňatý kobereček.
| Materiál: | Umělé materiály, polypropylen PP |
| Hmotnost: | 1060 g/m2 |
| Tloušťka koberce: | +/- 30 mm |
| Snadná údržba: |
Ano, vhodný i na podlahové vytápění |
✨ Náš tip: Prohlédněte si také naši nabídku moderních koberců, zejména kolekce Tap je sázkou na jistotu. Hned v závěsu je populární kolekce Maya a také perfektní kolekce Atlas, kde naleznete krásné perské a orientální vzory. Pro náročné zákazníky doporučujeme například kolekci Colorado a Dubai (orientální vzory a vysoká kvalita zpracování). Nezapomeňte také na své dětské příbuzenstvo, v nabídce máme unikátní kolekci koberců Emma Kids, které potěší každé dítě a rozzáří každý dětský pokoj.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kusové koberce |
|---|---|
| ? Barva: | Modrá |
| Kolekce koberců: | Soho |
| ? Délka vlasu: | Dlouhý vlas (21–34 mm) |
| Hmotnost: | 1060 g/m2 |
| Vzor: | Jednobarevný |
| Materiál: | Polypropylen |
| Tvar: | Obdélníkový |
| Poznámka: | P113A NAVY SOHO S82 |
| Přesná výška vlasu: | 30 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Zástupce výrobce v EU : | CHEMEX" S.C WYKŁADZINY DYWANY KINGA GRABOWSKA ROMAN GRABOWSKI |
|---|---|
| Adresa zástupce v EU : | ul. Lipowa 13 26-200 Końskie |
| E-mail zástupce v EU : | sklep@dywanychemex.pl |
