Moderní kulatý koberec SOHO - bílý
Kód: 1859/120Související produkty
Detailní popis produktu
Moderní kulatý koberec SOHO - bílý
Moderní kulatý koberec typu SHAGGY. Dlouhá zapletená umělá vlákna. Antialergické vlastnosti. Nákupem vyřešíte současně několik věcí. Díky našim cenám ušetříte peníze a zároveň získáte do domácnosti hezký kulatý kobereček.
Specifikace:
- Materiál: polypropylen (umělá vlákna, antialergické vlastnosti)
- Hmotnost: 1060 g/m2
- Délka vlasu: až 3 cm
Pokud se vám líbí koberce s dlouhým vlasem, mrkněte také na nabídku našich plyšových koberců.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kusové koberce |
|---|---|
| Barva: | Bílá |
| Kolekce koberců: | Soho |
| Vzor: | Jednobarevný |
| Materiál: | Polypropylen |
| Tvar: | Kulatý |
| ? Kolekce: | Soho |
| Poznámka: | P113A WHITE SOHO |
| Hmotnost: | 1060 g/m2 |
| Výška vlasu: | 30 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Zástupce výrobce v EU : | CHEMEX" S.C WYKŁADZINY DYWANY KINGA GRABOWSKA ROMAN GRABOWSKI |
|---|---|
| Adresa zástupce v EU : | ul. Lipowa 13 26-200 Końskie |
| E-mail zástupce v EU : | sklep@dywanychemex.pl |
