Kulatý koberec Linda - jednobarevný - krémový
Kód: CH235287Související produkty
Detailní popis produktu
Kulatý koberec Linda - jednobarevný - krémový
Koberce z kolekce Linda jsou navrženy pro moderní život: díky nadčasovým jednobarevným designům a vysokému, ultra měkkému vlasu vnesou do každého pokoje okamžitý pocit luxusu a pohodlí. Jejich největší zbraní je však neuvěřitelná praktičnost – jsou vyrobeny z odolného antialergenního polyesteru, a když se ušpiní, jednoduše je vyperete v pračce na 30 °C. S protiskluzovou podložkou a plnou kompatibilitou s podlahovým vytápěním jsou ideální volbou do obývacích pokojů, kuchyní i dětských království, kde je bezpečnost a čistota na prvním místě.
Váš chytrý nákup začíná zde, pořiďte si kvalitní nový koberec už dnes a nezdržujte se hledáním jiného. Právě se díváte na váš nový koberec!
| Materiál: | 100% polyester |
| Hmotnost: | 1100 g/m2 |
| Tloušťka koberce: | 15-20 mm |
| Snadná údržba: | Ano, vhodný i na podlahové vytápění a praní v pračce na max 30 ° |
✨ Náš tip: Prohlédněte si také naši nabídku moderních koberců, zejména kolekce Tap je sázkou na jistotu. Hned v závěsu je populární kolekce Maya a také perfektní kolekce Atlas, kde naleznete krásné perské a orientální vzory. Pro náročné zákazníky doporučujeme například kolekci Colorado a Dubai (orientální vzory a vysoká kvalita zpracování). Nezapomeňte také na své dětské příbuzenstvo, v nabídce máme unikátní kolekci koberců Emma Kids, které potěší každé dítě a rozzáří každý dětský pokoj.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kusové koberce |
|---|---|
| Barva: | Krémová |
| Kolekce koberců: | Linda |
| ? Délka vlasu: | 20 mm |
| Hmotnost: | 1100 g/m2 |
| Vzor: | Jednobarevný |
| Materiál: | 100% polyester |
| Tvar: | Kulatý |
| Poznámka: | mycí koberec kulatý LINDO krémová |
| Protiskluzová ochrana: | Ano |
| Pratelný: | Ano |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
